Červenec 2013

Eowyn - Rozvrh hodin (Pán prstenů)

31. července 2013 v 22:29 | Mončí♠
Rozvrh hodin s krásnou Eowyn z Pána prstenů (The Lord of the Rings)
Tak myslím, že Eowyn zná kde kdo. On totiž Pán prstenů byl jednu dobu docela velkej hit. Já musím přiznat, že nejsem zas tak velkým fanouškem.

Tyto rozvrhy hodin jsem dělala pro svou kamarádku k jejím dvacátým narozeninám (eh pardon, chtěla jsem napsat k dvacenáctinám - je to nový pojem, který vymyslela, aby mohla navždy zůstat náctiletá) Smějící se

Ona Eowyn miluje, protože má zaprvé dlouhé vlasy a za druhé má skvělý charakter a odvahu. Musím uznat, že na tom něco bude a tak vnikly tyto dva rozvrhy:Leighton Meester - rozvrh hodin

24. července 2013 v 21:10 | Mončí♠
Školní rozvrh s Leighton Meester, proslavila ji role v seriálu Super drbna (Gossip girl)

Super drbnu mám moc ráda, i když je to de facto seriál založený na fiflenách Smějící se Na druhou stranu jsem holka a skvělé módní kreace v seriálu mě prostě baví ♥

Blair Waldorf je má favoritka - není nad mrchy s rádoby dobrým srdcem Nevinný Proto jsem dnes udělala rozvrhy s Leighton, protože ta holka je mi prostě sympatická - a vám???


Motýlkovej...


Můj favorit Smějící se


Můj favorit číslo 2

COLDPLAY-Školní rozvrhy

24. července 2013 v 19:23 | Mončí♠

A jsou tu nové rozvrhy hodin s mou oblíbenou skupinou COLDPLAY!

Naprosto živě si pamatuju, jak se mi rozbušilo srdce, když jsem poprvé uslyšela písničku Clocks. Během pár vteřin bylo jasno, že se zrodila má nejoblíbenější písnička na světě!


Zvláštní je, že Clocks je jediná písnička, která mě od nich chytla za srdce. Ostatní písničky mi přijdou příliš utahaný...No, dobře Paradise je taky superMrkající
Přesto si nedovedu představit, že by mi rozvrh Chrise Martina nevisel ve skřínce - jak jsem řekla, je to prostě srdeční záležitost!

Chris Martin:


Duha k nim prostě sedí...Ian O'shea - Rozvrhy hodin

1. července 2013 v 15:56 | Mončí♠

Ian O'shea jedna z postav filmu Hostitel (The Host)

No jo, Ian byl pro mě zklamání. Když si člověk čte knížku, kde vystupuje dobrosrdečný, svalnatý, modrooký a tmavovlasý chlapec, tak je pak mírně v šoku, když se na plátně kin objeví vyhublý špinavý blonďák s dost podivným výrazem v tváři.

Jake Abel je ale asi dobrej herec, protože jsem si ho oblíbila i přes mé prvotní znechucení Smějící se


Školní rozvrhy s Ianem a Melanií....


Melanie Stryder - rozvrhy hodin

1. července 2013 v 15:25 | Mončí♠
Rozvrhy hodin s Melanií Stryder, hlavní hrdinkou knihy a také filmu - Hostitel (The Host), od skvělé spisovatelky Stephenie Meyerové.

Melanie je ve filmu ztvárněná herečkou Saoirse Ronan

Já upřímně mám mnohem raději Wandu jak samotnou Melanií Smějící se Ona totiž drahá Melanie je na mě příliš výbušná, zbrklá a nechápu její způsob myšlení.

Byla bych ráda, kdyby někdo napsal do komentářů, který z těchto rozvrhů se líbí víc....

Potřebuju to k ověření mé teorie.Mrkající Díky*

rozvrhy hodin - Hostitel, Melanie